Sidebar

Naujienos

MF240 2

Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakultetas 240-ojo gimtadienio proga pristato savo neliečiamojo kapitalo subfondą prie VU fondo ir kviečia visuomenę, fakulteto partnerius ir draugus bei Alumni bendruomenę prisidėti prie ateities medikų ir kitų biomedicinos specialistų kartos ugdymo skiriant paramą internetu.

240-ąjį gimtadienį švenčiantis VU Medicinos fakultetas siekia surinkti pradinį 100 tūkst. Eur neliečiamąjį kapitalą, kuris bendrai su pagrindinio VU fondo kapitalu bus investuojamas į įvairias turto klases. Uždirbta ir proporcingai fakultetui skirta investicijų grąža bus naudojama steigiant stipendijas talentingiems studentams bei rezidentams siekiant sumažinti jų finansinę naštą.

„Būsimajam sveikatos priežiūros specialistui, svarbiausias dalykas yra nuoširdus noras mokytis, augti, tobulėti, gebėti atjausti sergantįjį ir suteikti pagalbą jos stokojančiam. Pasveikinkime Medicinos fakultetą su gimtadieniu skiriant paramą naujai įkurtam subfondui, sumažinkime studentų ir rezidentų finansinę naštą, užtikrinkime, kad būsimieji sveikatos priežiūros specialistai visą savo laiką, jėgas ir energiją skirtų studijoms, mokslui ir praktinių įgūdžių tobulinimui“, – kviečia VU Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus.

Ateityje subfondo kapitalui išaugus bent iki 0,5 mln. Eur investicijų grąža suteiks galimybę pritraukti talentingus mokslininkus ir įsigyti modernios įrangos laboratorijoms, kuriose tobulinami praktiniai įgūdžiai bei ugdomos profesinės kompetencijos. Tai pirmasis subfondas VU fondo veiklos istorijoje. Anot VU fondo direktoriaus Justino Noreikos, panašių subfondų steigimą aktyviai svarsto ir kiti VU padaliniai.

„Džiugu, jog medikų bendruomenė savo fakulteto gimtadienį nusprendė paminėti itin prasmingai! Visą pasaulį užklupusi sveikatos krizė dar kartą įrodė, jog mūsų šalies sveikatos sektoriaus finansavimui reikalingi tvarūs sprendimai. Neliečiamojo kapitalo subfondas – tai pirmas žingsnis kuriant ilgalaikį pokytį šioje srityje. Tvarus ir sumanus paramos lėšų administravimo modelis ir iš jo gaunama nauda prisidės prie Lietuvos sveikatos specialistų rengimo bei sudarys geresnes sąlygas VU Medicinos fakultetui konkuruoti tarptautiniu mastu“, – įsitikinęs VU fondo direktorius Justinas Noreika.

VU Medicinos fakultetas kviečia greitai ir paprastai skirti paramą internetu. bei skleisti žinią bendruomenėje. Paremti galima ir bankiniu pavedimu:

Sąskaitos numeris: LT58 7300 0101 7012 7991
Mokėjimo paskirtis: Medicinos fakulteto subfondui
Gavėjas: Paramos fondas Vilniaus universiteto fondas (į/k 304222713)

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos