Sidebar

Naujienos

VMS 4670 Prof. Algirdas Utkus apdovanojimų ceremonijoje. Sauliaus Žiūros nuotrauka

Po dvejų metų pertraukos surengtuose „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimuose Auksinė širdis įteikta Vilniaus universiteto (VU) Medicinos fakulteto dekanui, gydytojui genetikui, prof. Algirdui Utkui.

„Gydytojo genetiko kelią pasirinkau visiškai atsitiktinai. Kad ir kaip būtų keista, mokykloje sunkiai supratau Mendelio dėsnius, bet likimas lėmė, kad štai – pats tapau gydytoju genetiku, ir dabar jau tenka dėstyti studentams ir aiškinti tuo pačius dėsnius. Kaip matote, gyvenimas kartais iškrečia pokštą ir jeigu vėl tektų rinktis – vėl rinkčiausi gydytojo genetiko kelią“, – atsiimdamas apdovanojimą sakė prof. Algirdas Utkus.

Garbės raštu "už profesionalumą ir nuoširdų atsidavimą darbui teikiant sveikatos priežiūros paslaugas" įvertinta VU Medicinos fakulteto profesorė, VUL Santaros klinikų gydytoja neurologė dr. Rūta Mameniškienė.

„Auksinės medikų širdies“ apdovanojimų vakarą pradėjusi Vilniaus mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė teigė, kad „nerimo ir baimės pandeminiu laikotarpiu kai kuriems iš mūsų pasisekė dirbti nuotoliniu būdu, o Jūs tuo metu, palikę savo šeimas, ištvermingai dirbote priešakinėse linijose, neskaičiuodami valandų ir energijos. Jūsų profesionalumas, padrąsinantis žvilgsnis, rankos paspaudimas padėjo išgyventi sunkias akimirkas. Padėkos žodžiai skrieja visiems čia esantiems ir turėjusiems likti darbe. Buvote vienintelė viltis, kad viskas bus gerai“.

VMS 3954 „Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai. Sauliaus Žiūros nuotrauka

Ceremonijos metu Vilnius padėkojo 16-ai sveikatos priežiūros darbuotojų – už jų kilnumą, atsidavimą, išgelbėtas gyvybes ir sveikatą. 

„Auksinės mediko širdies“ apdovanojimai įteikti gydytojams – Raimondai Vanagaitienei, Ričardui Daunoravičiui, Vyteniui Keršui, Algirdui Utkui, slaugytojoms – Danguolei Lankelienei, Valei Tubienei, Danutei Jagminienei, Jadvygai Ogonovskai, Linai Petkevičiūtei, Raimondai Stadalnikienei, Jūratei Mrazauskienei, akušerei Loritai Žanetai Venclovienei, administratoriams – Vaidai Danielei, Renatai Šturienei, Rimvydui Turčinskui, Jolitai Jakutienei.

VMS 4801„Auksinės mediko širdies“ ceremonijos dalyviai. Sauliaus Žiūros nuotrauka

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku