Naujienos

Informuojame, kad iki 2022 m. birželio 9 d. VU bendruomenės nariams suteikta laikinoji prieiga prie Wolters Kluwer medicinos srities duomenų bazių:

Health Library Medical Education - Lippincott Williams and Wilkin’s (LWW) kuriama duomenų bazė, talpinanti medicinos srities elektroninius išteklius, skirtus studijoms ir medicinos praktikai.

Visual DX on OVID - virtualus ligų diagnostikos įrankis skirtas gydytojams praktikams.

Visų VU bibliotekos testuojamų duomenų bazių sąrašą galite rasti čia.

Dėmesio! Primename, kad norint duomenų baze naudotis namuose, jums reikia savo asmeninį kompiuterį prijungti prie VU tinklo naudojantis VPN paslauga.

Daugiau informacijos rasite čia
Jei norite duomenų baze naudotis VU bibliotekoje, fakultete ar bendrabutyje – jokių atskirų prisijungimų nereikia.

wolters kluwer logo

Fakultetas