20220616 007Medicinos fakulteto dekanas prof. A. Utkus. VU MF nuotrauka

Liko vos savaitė stojimams į vientisąsias ir bakalauro studijų programas! Rinkis studijas Vilniaus universiteto Medicinos fakultete, atverk pasaulį klausimais! MF siūlo rinktis iš 3 vientisųjų ir 5 bakalauro studijų programų lietuvių kalba. Pagrindiniame priėmimo etape prašymus studijuoti galima teikti iki liepos 25 d., LAMA BPO sistemoje.

MF dekanas prof. Algirdas Utkus greta nuotraukos, kurioje – geriausia 2021 m. MF dėstytoja prof. Diana Ramašauskaitė ir gydytoja rezidentė Elena Paškevičiūtė. Ši fotografija yra meninio projekto „Atverk pasaulį klausimais“, įgyvendinto su portretistu, vienu žymiausių šių dienų lietuvių dokumentinės fotografijos atstovų Tadu Kazakevičiumi, dalis.

Artimas ir atviras mokytojo ir mokinio, dėstytojo ir studento ryšys – didelė siekiamybė, skatinanti mokytis, tobulėti ir drąsiai užduoti rūpimus klausimus. Skaitykite apie prof. D. Ramašauskaitės ir E. Paškevičiūtės asmeninio ryšio kūrimo istoriją: https://bit.ly/3ljruAF

PAGRINDINĖ 1 new 1Gydytoja rezidentė E. Paškevičiūtė ir prof. D. Ramašauskaitė. T. Kazakevičiaus / VU nuotrauka

Fakultetas