LS cocreators LT 2x3

Lietuva, norėdama tapti pripažinta gyvybės mokslų srities lydere regione, turi garsiai ir daug apie save kalbėti. Esame 2,4 mln. gyventojų tauta, kurios gyvybės mokslų kūrėjai kasdien sprendžia globalias problemas kaip žmogaus sveikata ar klimato kaita, bet kartais kukliai vengiame plačiau girtis savo sėkmėmis. Šis žavus nacionalinis bruožas gali tapti pavojinga silpnybe, ypač jei dirbi tokioje konkurencingoje rinkoje kaip biotechnologijos, medicinos prietaisai ar vaistų kūrimas.

Tad labai svarbu įtvirtinti Lietuvos gyvybės mokslų vardą pasaulio žemėlapyje ir pristatyti jį kaip inovacijų ekosistemą, kurioje gimsta neįtikėtinos idėjos ir daromi gyvenimus keičiantys atradimai. Ir tai ne tik valdžios ir sektoriaus atstovų uždavinys, tai gali rūpėti kur kas platesniam ratui kūrėjų, įskaitant pasaulio lietuvius!

Taigi kviečiame į Lietuvos gyvybės mokslų bendrakūrėjų konferenciją, kurioje galėsite:

• SUSITIKTI su globalia Lietuvos gyvybės mokslų bendruomene
  • ĮSIKVĖPTI pasaulinėmis ambicijomis ir augimo vizijomis
  • AKTYVIAI ĮSITRAUKTI į Lietuvos gyvybės mokslų ekosistemos auginimą ir jos vardo garsinimą pasaulyje

Kada?

Rugsėjo 22 d., 13:00-18:30 val. Vilniuje

TAPK Lietuvos gyvybės mokslų bendrakūrėju!

DIRBK IŠVIEN su kitais profesionalais

KALBĖK IR VEIK Lietuvos gyvybės mokslų vardu

Registracija į renginį.

Dalyvavimas renginyje bus patvirtintas el. laišku, siunčiamu el. pašto adresu, kurį nurodysite registracijos formoje.

PROGRAMA JAU NETRUKUS!

Daugiau informacijos apie renginį rasite ČIA.

Renginio partneris: „Global Lithuanian Leaders“

Renginys organizuojamas pagal projektą „Gyvybės mokslų industrijos plėtros skatinimas“, kuris yra finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto tikslas – populiarinti technologijų pažangą ir inovacijas, informuojant verslą ir verslui imlią visuomenę apie mokslinių tyrimų vykdymo ir inovacijų diegimo naudą.

Kontaktai pasiteirauti:

Lilita Liaudanskaitė, sumanios specializacijos koordinatorė