Algirdas UtkusVilniaus universiteto Medicinos fakulteto dekanas prof. Algirdas Utkus. VU MF nuotrauka

Brangūs Kolegos ir Kolegės, Mieli Studentai ir Studentės!

Sveikinu su nauja pradžia ir džiaugiuosi, kad šiuos studijų ir mokslo metus galime sutikti gyvai! Šiandien kalendorius negailestingai paskelbė vasaros pabaigą ir jau kviečia sugrįžti prie darbų – mokyti ir mokytis, augti, tobulėti ir puoselėti talentus. Visiems linkiu lengvos ir sklandžios pradžios!

Pradėkime darbus ryžtingai, įkvėpdami malonių permainų, lydimi kūrybinių atradimų ir siekdami įsimintinų pergalių! Pastarieji keli metai mums suteikė nuotolinio darbo ir bendravimo patirties, buvome susitelkę, kolegiški ir vieningi. Bet šiandien, vėl galime dirbti ir švęsti gyvai, džiaukimės šia galimybe.

Geriausios kloties visiems savo gyvenimą ir ateitį siejantiems su Vilniaus universiteto Medicinos fakultetu!

Dekanas prof. Algirdas Utkus