svietimo mainu paramos fondas paraiskos

Švietimo mainų paramos fondas kviečia teikti paraiškas kviestinių dėstytojų iš užsienio šalių vizitams finansuoti. Paraiškas galima teikti užsienio dėstytojų vizitams, kurie vyks 2023 metais, t. y. nuo 2023 m. sausio 1 d. iki gruodžio 15 d. įskaitytinai. Kitas kvietimas 2023 metams nebus skelbiamas.

Išskirtiniais atvejais, aukštajai mokyklai pateikus motyvuotą prašymą/pagrindimą, dėstymo vizito trukmė gali būti trumpinama iki 5 dėstymo dienų (turi būti pateiktas atskiras laiškas ar dokumentas arba aiškiai nurodyta paraiškoje). Vizito dienos, kai nevyksta darbas su studentais, nėra finansuojamos.

Užpildytas paraiškų formas bei jų priedus siųskite Tarptautinių ryšių skyriaus koordinatoriui Arvydui Koncevičiui () iki lapkričio 11 d.

Įsitikinkite, kad laiške prisegėte:

• Užpildytą Patikinimo deklaraciją Excel formatu;
  • Paraiškos forma;
  • Paraiškos formos priedai: Dėstytojo gyvenimo aprašymu lietuvių arba anglų kalba, kuriame būtų nurodyta institucija, iš kurios yra kviečiamas užsienietis dėstytojas (jei tokia yra), dėstytojo tarptautinė pedagoginė, mokslinė ir (ar) praktinė patirtis, turima aukštojo mokslo kvalifikacija ir institucija, kurioje ji įgyta; laisvos formos dėstytojo preliminarus patvirtinimas lietuvių arba anglų kalba, kad jis ketina atvykti dėstyti arba jau dėsto aukštojoje mokykloje paraiškoje nurodytą dalyką (-us) ar modulį (-ius); motyvuotas prašymas/pagrindimas dėl dėstymo vizito trukmės (jei vizito trukmė trumpesnė nei 10 dėstymo dienų).

Daugiau informacijos apie reikalavimus, atrankos kriterijus bei konkursui teikiamus dokumentus galite rasti čia: https://stipendijos.lt/galimybes/kvietimas-teikti-paraiskas-kviestiniu-destytoju-is-uzsienio-saliu-vizitams-2023-m-finansuoti/.