Sidebar

Naujienos

MF ekranams

Ar yra tekę pusryčiauti drauge su VU rektoriumi prof. Rimvydu Petrausku? O savaitgalį geriant rytinę kavą rankose laikyti naujausią žurnalo „SPECTRUM“ numerį? Nuo šiol būti ​VU fondo periodinių rėmėjų bendruomenėje – ne tik paveikiau, bet ir daug įdomiau! Tapkite periodiniu VU Medicinos fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondo rėmėju bei:

  • būkite pakviesti į reguliarius susitikimus su VU rektoriumi prof. Rimvydu Petrausku ir VU fondo komanda. ​Įdomu iš pirmų lūpų išgirsti, kuo gyvena Universitetas, kaip sekasi fondui? Viską katinama aptarti prie pusryčių stalo. Pirmasis susitikimas – jau 2023 m. sausį!
  • jūsų adresu bus siunčiamas VU mokslo populiarinimo žurnalas „SPECTRUM“. Prestižinį „Gero dizaino“ apdovanojimą pelnęs VU žurnalas vaizdžiai ir profesionaliai supažindina su aktualiausiais moksliniais tyrimais, ekspertinėmis nuomonėmis ir vertinimais.
VU fondo komanda pasilieka sau laisvę sugalvoti daugiau įdomybių!
 
Tapti periodinių rėmėjų bendruomenės dalimi labai paprasta:
 
1) Neliečiamojo kapitalo (NK) fondo ir padalinių subfondų paramos lange pasirinke periodinę kasmėnesinę paramą.
2) Suveskite mokėjimo kortelės, nuo kurios periodiškai kas mėnesį bus nuskaitoma parama, duomenis.
3) Nepamirškite nurodyti el. pašto adreso ir laukite VU fondo komandos atsakymo.
 
VU Medicinos fakulteto neliečiamojo kapitalo subfondui paramą galite skirti ČIA.
 
 

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku