Sidebar

Naujienos

2022 spalis 002 Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas. VU MF nuotrauka

2022 m. lapkričio 8 d. vykusio VU Medicinos fakulteto Tarybos posėdžio metu naujai išrinktas dekanas prof. Dalius Jatužis teikė siūlymą patvirtinti naują prodekanų ir Institutų direktorių komandą. Įvertinus sukauptą Fakulteto administravimo patirtį ir atsižvelgiant į Universiteto bei Fakulteto prioritetines veiklos kryptis, buvo vienbalsiai pritarta keturių Institutų direktorių kandidatūroms bei sprendimui įsteigti dar dviejų dekano pavaduotojų (prodekanų) pareigybes.

Nuo 2022 m. lapkričio 9 d. panaikintos Bendrųjų reikalų ir strateginės plėtros prodekano, Podiplominių studijų ir inovacijų prodekano ir Studijų prodekano pareigybės. Taip pat įsteigtos šios prodekanų pareigybės:

  • Edukacijos ir strateginės partnerystės prodekanė (nauja pareigybė) – pareigas vykdys prof. Vaiva Hendrixson;
  • Ikidiplominių studijų prodekanė (vietoje Studijų prodekano pareigybės) – pareigas vykdys doc. Laura Nedzinskienė;
  • Infrastruktūros ir bendrųjų reikalų prodekanas (vietoje Bendrųjų reikalų ir strateginės plėtros prodekano pareigybės) – pareigas vykdys dr. Aleksas Pikturna;
  • Mokslo ir inovacijų prodekanas (nauja pareigybė) – pareigas vykdys dr. Karolis Ažukaitis;
  • Podiplominių studijų prodekanas (vietoje Podiplominių studijų ir inovacijų prodekano) – pareigas vykdys prof. Vytautas Kasiulevičius.

Nuo 2022 m. lapkričio 9 d. taip pat patvirtintos ir MF Institutų direktorių kandidatūros:

  • Biomedicinos mokslų institutui toliau vadovaus prof. Algirdas Tamošiūnas;
  • Klinikinės medicinos institutui vadovaus prof. Tomas Poškus (keičia prof. Dalių Jatužį);
  • Odontologijos institutui toliau vadovaus prof. Vilma Brukienė;
  • Sveikatos mokslų institutui toliau vadovaus prof. Natalja Istomina.

Pakeitimams MF Tarybos nariai pritarė vienbalsiai.

Sveikiname naujus Fakulteto administracijos narius – prof. Tomą Poškų, doc. Laurą Nedzinskienę, dr. Karolį Ažukaitį! O visiems Medicinos fakulteto prodekanams ir Institutų direktoriams linkime gero naujo starto!

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku