tarptautine studentu diena Prof. Dalius Jatužis. VU MF nuotrauka

Mieli studentai ir mielos studentės,

džiaugiuosi galėdamas Jus pasveikinti Tarptautinės studentų dienos proga!

Lapkričio pradžioje pradėjau eiti Medicinos fakulteto dekano pareigas, dar tik pratinuosi prie naujos veiklos, bet studentai, neabejotinai, yra mano prioritetinė atsakomybė. Stengsiuosi sutelkti visas jėgas, žinias ir laiką siekiant būtinų permainų, įgyvendinti užsibrėžtus tikslus ir išspręsti kylančius iššūkius.

Man bus reikalinga ir Jūsų – studentų, gydytojų rezidentų, doktorantų – pagalba. Tik veikdami kartu užtikrinsime veiklos tęstinumą, puoselėsime gerąsias Alma mater tradicijas, ir, kita vertus, tapsime atviresni naujovėms, progresyvioms idėjoms ir pasiūlymams, galėsime kartu siekti ambicingų tikslų ir džiaugtis mums visiems reikšmingais pasiekimais, kartu kilti į žvaigždes, kaip sakoma Vilniaus universiteto šūkyje.

Tegul laikas universitete neapsiriboja vien tik studijomis – linkėčiau aktyviai įsitraukti į neakademines veiklas, kurios stiprins Jūsų bendruomeniškumą, prisidės prie Jūsų kritinio mąstymo, aktyvaus dalyvavimo kuriant visuomenę ir valstybę, ugdymo bei kitų asmeninių savybių puoselėjimo, paliks neišdildomų įspūdžių apie studentišką laikotarpį visam gyvenimui.

Esu tikras, kad įgytos žinios ir sėkmingai baigtos studijos taps tvirtu pamatu jūsų ir visos Lietuvos ateičiai.

Linkiu drąsos, užsispyrimo ir kūrybiškumo siekiant aukščiausių viršūnių studijose. Su Tarptautine studentų diena!

VU MF dekanas prof. Dalius Jatužis

Fakultetas