Erasmus

Jau paskelbtas kvietimas teikti paraiškas Erasmus + KA171 akademiniams mainams (mobilumui) su ne-ES šalimis.

Paraiškas gali teikti bet kuris KAP darbuotojas / dėstytojas, norintis įgyvendinti mobilumo projektą su ne-ES šalies institucija, galinčia dalyvauti Erasmus + programoje (turinčia PIC / OID kodą. Jį patikrinti galima čia: https://webgate.ec.europa.eu/erasmus-esc/index/organisations/search-for-an-organisation).

Paraiška pildoma anglų kalba (paraiškos forma pridedama).

Į VU paraišką įtraukiamos tik kokybiškai ir pilnai užpildytos KAP paraiškos.

Paraiškų teikimo terminas: iki 2023 01 31.

Paraiškas pateikti: Skirmantei Savickaitei, Tarptautinių ryšių skyrius (per Teams).

On-line konsultacija dėl Erasmus + KA171 paraiškos rengimo vyks 2022-12-06, 15:00 val.

Daugiau informacijos apie Erasmus + KA171 rasite ČIA.

Fakultetas