Aukcionas 1Dienos užimtumo centro neįgaliesiems „Mažoji Guboja” ugdytinių darbai. VU MF nuotrauka

Vilniaus universiteto Medicinos fakultete buvo surengtas labdaros aukcionas, kuriame darbuotojai pasinaudojo galimybe įsigyti dienos užimtumo centro neįgaliesiems „Mažoji Guboja” ugdytinių darbus. Aukciono metu parduota 11 darbų, surinkta 430 eurų.

Unikali, analogų neturinti „Mažosios Gubojos“ ugdytinių – protinę negalią turinčių menininkų –paroda „Blizgės“ Fakultetą puošė keletą mėnesių. Parodoje buvo demonstruojami meno kūriniai iš folijos, kuriems užbaigti buvo panaudotas akrilas ir auksavimo technika, o folijos iškiliems reljefams išgauti patys įvairiausi daiktai. „Mažosios gubojos“ ugdytiniai savo darbais parodė, kad jų fantazija yra neribota, saviraiška – išskirtinė ir individuali, o kūrybinės galimybės neturi ribų.