52518826003 caa21524df oDr. Karolis Ažukaitis. Medicinos fakulteto nuotrauka.

Jau penktą kartą Lietuvos mokslų akademija rinko jaunuosius akademikus. Iš 37 kandidatų LMA mokslų skyriuose išrinkti dešimt LMA Jaunosios akademijos narių. Tarp naujųjų LMAJA narių, patvirtintų gruodžio 13 d. LMA prezidiumo nutarimu, yra ir Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto mokslininkas dr. Karolis Ažukaitis.

Biologijos, medicinos ir geomokslų skyriuje paskirto Medicinos fakulteto mokslininko Santaros klinikų gydytojo veikla apima ankstyvus širdies-kraujagyslių sistemos pažeidimus vaikystėje sergant arterine hipertenzija ir lėtine inkstų liga; lėtinės inkstų ligos progresavimo vaikystėje rizikos veiksnius; pacientų įtrauktis į sveikatos priežiūros procesą; hemolizinį ureminį sindromą. Taip pat dr. Karolis Ažukaitis yra Mokslo ir inovacijų prodekanas VU Medicinos fakultete.

Sveikiname Karolį su reikšmingu pasiekimu ir linkime sėkmės tolesniame mokslinės veiklos kelyje!

Daugiau informacijos: www.lma.lt