2023 m. kovo 13 d. EGLĖ PALEVIČIŪTĖ apgynė disertaciją „Specializuotos fizinių treniruočių/reabilitacijos programos prieinamumas ir efektyvumas pacientams, sergantiems plautine hipertenzija ir širdies nepakankamumu” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2018–2022 metais Vilniaus universiteto Medicinosfakultete. Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba.

Mokslinė vadovė – dr. Jelena Čelutkienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – dr. Ekkehard Gruning (Heidelbergo universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001)

Disertacijos gynimo sudėtis:

• dr. Karolis Ažukaitis – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Sigita Aidietienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • doc. dr. Jolita Badarienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 0012);
  • prof. dr. Raimondas Kubilius (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Marcin Kurzyna (Medicinos antrosios pakopos studijų centras, Europos sveikatos centras, Otwock, Lenkija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius

Sveikiname dr. Eglę Palevičiūtę!

DSCF5131

Nuotraukoje: dr. Karolis Ažukaitis, prof. dr. Sigita Aidietienė, dr. Eglė Palevičiūtė ir prof. dr. Jelena Čelutkienė. MF archyvas.