Naujienos

Sveikatos raštingumo didinimo projektui, kurio tikslinė grupė – 8-11 klasių publika Vilniaus mieste, renkama lektorių grupė.

Sveikos gyvensenos ir mitybos lektorius

• Reikalavimai išsilavinimui: biomedicinos mokslų Medicinos mokslo krypties, (arba) sveikatos mokslų studijų krypties grupės gydytojo dietologo aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauras ir magistras), arba socialinių mokslų edukologijos mokslo krypties, arba universitetinių vientisųjų studijų magistro kvalifikacinis laipsnis, arba jam prilygintas aukštojo mokslo išsilavinimas, arba teisės aktų nustatyta tvarka pripažintas kaip lygiavertis užsienyje įgytas išsilavinimas.

Žalingų įpročių ir gyvensenos be priklausomybių mokymų lektorius

• Reikalavimai išsilavinimui: psichologijos mokslo krypties (arba) Medicinos mokslo krypties gydytojo psichiatro arba toksikologo aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauras ir magistras), arba tolesnę litaniją žr. pirmiau.

Fizinio aktyvumo ir taisyklingos laikysenos mokymų lektorius

• Reikalavimai išsilavinimui: reabilitacijos mokslų Kineziterapijos mokslo krypties (arba) Sveikatos mokslų Medicinos mokslo krypties fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojo arba sporto medicinos aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauras ir magistras), arba tolesnę litaniją žr. pirmiau.

Pirmosios ir būtinosios pagalbos teikimo mokymų lektorius

• Reikalavimai išsilavinimui: Biomedicinos mokslų Medicinos mokslo krypties aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauras ir magistras) arba universitetinių vientisųjų studijų magistro kvalifikacinis laipsnis, arba tolesnę litaniją žr. pirmiau.

Lyčių lygybės ir tolerancijos skatinimo lektorius

• Reikalavimai išsilavinimui: socialinių mokslų Psichologijos mokslo krypties arba Medicinos mokslo krypties gydytojo psichiatro aukštasis universitetinis išsilavinimas (bakalauras ir magistras), arba universitetinių vientisųjų studijų magistro kvalifikacinis laipsnis, arba tolesnę litaniją žr. pirmiau.

BENDRI REIKALAVIMAI PATIRČIAI (NE MES SUGALVOJOM)

• Ne mažiau kaip 60 akademinių valandų mokymų, seminarų, praktinių užsiėmimų, skaityta pranešimų, dėstyta mokiniams ir/ar studentams per pastaruosius 2 metus;
  • Per 5 metus parašytas ne mažiau kaip 1 mokslinis straipsnis, mokslinė (mokslinių tyrimų) ataskaita ar atliktas tyrimas;
  • Dar būtų gerai turėti žvaigždūno patirties: būti pasireiškus TV, radijuje arba bent jau internete.

KĄ MES SIŪLOME

• Ilgalaikį projektą, kurio metu turėsite galimybę aplankyti visas Vilniaus miesto ir (ar) rajono mokyklas;
  • Klausytojų kompaniją, kuri visada garsiai pasakys, ką galvoja apie Jus ir Jūsų sveiką gyvenseną, taisyklingą laikyseną, lyčių lygybę, You name it;
  • Auditorijos valdymo, retorikos ir pedagogikos patirtį, kurios įgijusius pro dangaus vartus įleidžia be eilės;
  • Konkurencingą 20–22 EUR atlygį už akademinę valandą (Suabejojote? Kreipkitės į valdišką įstaigą ir pasinaudokite proga uždirbti perpus mažiau!).

KAIP SU MUMIS SUSISIEKTI

Doc. dr. Janina Radvilė laukia Jūsų skambučio mob. tel. +370 699 26 729 arba laiškučio el. p. iki 2019-08-19.

sammie vasquez Zdf3zn5XXtU unsplash