Naujienos

Informuojame, kad pasibaigus ankstesniems priėmimo į rezidentūros studijas etapams, liko laisvos ir Vilniaus universitetui skirtos šios papildomos valstybės nefinansuojamų rezidentūros studijų vietos:

Studijų kryptis

Studijų programa

Valstybės nefinansuojamų (mokamų) rezidentūros vietų skaičius

Medicina

Kardiologija

Šeimos medicina

2

Iš viso:

3

Odontologija

Ortodontija

Iš viso:

1

Pretendentai į skelbiamas laisvas vnf rezidentūros studijų vietas turi dalyvauti VU priėmimo į rezidentūrą komisijos posėdyje, kuris vyks rugpjūčio 30 d. 11 val. Medicinos fakulteto dekanate (117 kab.).

Atkreipiame dėmesį, kad dalyvauti konkurse į likusias laisvas vietas pirmenybę turi stojantieji, pirmuosiuose etapuose dalyvavę konkurse į atitinkamas rezidentūros studijų programas. Kvietimai studijuoti bus teikiami atsižvegiant į pretendentų konkursinius balus.