Naujienos

Brangūs Kolegos, Mieli Studentai, nuoširdžiai sveikinu pradėjus naujus Studijų ir Mokslo metus!

Kol oras stebina vasariška šiluma, negailestingas kalendorius jau kviečia sugrįžti prie darbų - mokyti ir mokytis, ieškoti ir tobulėti, auginti ir puoselėti talentus.

Pradėkite darbus ryžtingai, įkvėpkite malonių permainų, kūrybinių atradimų, ir įsimintinų pasiekimų gūsį! Drąsiai ženkite pasirinktu keliu, dosniai dalinkitės su aplinkiniais savo žiniomis ir patirtimi!

Jau pirmosiomis rugsėjo dienomis – eisenoje ir bendruomenės vakare - buvome susitelkę, kolegiški ir vieningi. Kartu šventėme, kartu ir dirbkime! Geriausios kloties visiems savo gyvenimą ir ateitį siejantiems su Vilniaus universiteto Medicinos fakultetu!

Dekanas prof. Algirdas Utkus

Dean05