Naujienos

Š. m. rugsėjo 3 d. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto bendruomenė susirinko kartu pavakaroti, pasilabinti po vasaros atostogų ir susipažinti su naujaisiais bendruomenės nariais. Nors oras tą dieną buvo apniukęs ir lietingas, bet prasidėjus renginiui netikėtai pragiedrėjo - gamta medikams padovanojo jaukią popietę.

O laikas iš tiesų buvo nuostabus, nes renginius planavo VU Ratilio kolektyvo nariai ir VU Sveikatos ir sporto centro kolegos. Medicinos fakulteto bendruomenės nariams buvo siūloma išmokti kelių savigynos elementų čia pat kieme, ant minkštos žolės. Grupelėmis jaunimas klaidžiojo siekdami laimėti orientacines varžybas, bandydami suvokti Čiurlionio miestelio pastatų išdėstymą ir surasti paslėptus lobius. Bene didžiausio susidomėjimo sulaukė rankų lenkimo rungtis, joje noriai dalyvavo ne tik studentai, bet ir darbuotojai. Kaip pajuokavo Studijų prodekanė prof. Vaiva Hendrixson „prie šio stalo galima būtų išspręsti daug klausimų. Kas nulenkia ranką – to ir tiesa!”.

P1177821

Tuos, kurie nenorėjo sportuoti, liaudies muzikos, šokių ir dainų kolektyvas “Ratilio” kvietė į smagų ratelį. Užburianti muzika, puiki „ratiliokų“ energija ir pakili nuotaika sklandė visame Medicinos fakulteto kieme, kvietė prisijungti ne tik savus, bet ir praeinančius pro šalį. Ypatingai meno kolektyvo veikla patiko užsienio studentams, kurie atvyko studijuoti medicinos ir odontologijos studijų programose. Jie labai džiaugėsi galimybe sudalyvauti, bei susipažinti. Kas žino, gal netrukus jie taps naujaisiais kolektyvo nariais!

Aktyvios veiklos pareikalavo daug energijos, tad susirinkusieji buvo sočiai vaišinami paties Medicinos fakulteto dekano, profesoriaus Algirdo Utkaus. „Reikia pripažinti, kad mintis sukviesti bendruomenę pirmosiomis rugsėjo dienomis iš pradžių atrodė rizikinga. Juk visi turi daug darbų, naujų veiklų ir įsipareigojimų. Bet, šiandien, akivaizdu, kad mūsų bendruomenei reikalingi tokie susibūrimai. Ačiū iniciatyvinei renginio grupei – Linai Kocienei, Viktorijai Gildutienei ir Jekaterinai Bortkevič, kurios šį renginį planavo, organizavo ir šauniai įgyvendino! Taip pat didelis ačiū „Ratilio“ kolektyvui bei Sveikatos ir sporto centro kolegoms! Be jų, patys vieni, tikrai nemokėtume taip šauniai linksmintis“ – kalbėjo dekanas.

P1177910

Pasak MF Komunikacijos skyriaus vadovės Linos Kocienės, šis renginys nebūtų sėkmingas be aktyvaus Vilniaus universiteto Studentų atstovybės Medicinos fakultete dalyvavimo ir pagalbos. „Galima tik pasidžiaugti, kad turime nuostabius studentus, su kurias bendradarbiavimas kasmet stiprėja ir aktyvėja. Atstovybės pirmininkas Tomas Kaniauskas yra žmogus, gebantis suburti komandą darbui ir pramogoms. Šiomis dienomis, kai renginys veja renginį, ypatingai džiugu turėti studentų palaikymą ir paramą“.

Medicinos fakulteto išmintis byloja „kaip pradėsi studijų metus – tokie jie ir bus“linkime visiems įdomių ir smagių Metų!

Renginio nuotraukos: https://bit.ly/2kwfL5Z