Sidebar

Naujienos

Konkurso sąlygos: konkurse gali dalyvauti dar negavę Sophie Ambroza stipendijos studentai ir jaunieji mokslininkai, aktyviai dirbantys mokslinį darbą bei turintys mokslinių publikacijų. Kandidatūras svarstys ir tvirtins Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Mokslo, inovacijų ir doktorantūros skyriaus sudaryta komisija.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto jaunųjų mokslininkų kandidatūros bus atrenkamos pagal Vilniaus universiteto publikacijų registrą.

Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto studentus kviečiame iki 2020 m. vasario 10 d. teikti prašymus leisti dalyvauti konkurse. Pretendentai turi gerai mokytis (svertinis visų studijų vidurkis turi būti ne mažesnis nei 7.50), aktyviai dirbti mokslinį darbą ir turėti mokslinių publikacijų.

Prašymai rašomi Medicinos fakulteto dekano (prof. dr. Algirdo Utkaus) vardu, prašyme būtina nurodyti:

  • svertinį paskutinių dviejų semestrų studijų vidurkį;
  • informaciją apie dalyvavimą studentų mokslinėje veikloje – studentų mokslinės grupės pavadinimą ir padalinį; skaitytų pranešimų pavadinimus, konferencijų pavadinimus ir jų datas (ypač svarbios –  tarptautinės konferencijos); nurodyti, ar buvo užimta prizinė vieta;
  • prašymo pabaigoje – vardas, pavardė, studijų programa, kursas, el. paštas, kontaktinis telefonas, prašymo data.

Kartu su prašymu turi būti pateikta:

  • mokslinių publikacijų sąrašas (žurnaluose, mokslinių darbų rinkiniuose ar studijose bei kt.), nurodant visus autorius eilės tvarka, straipsnio pavadinimą, leidinio pavadinimą, metus, numerį, puslapius (primename, kad tezės – tai ne mokslinis straipsnis);
  • straipsnių kopijos.

Skenuotus prašymus ir straipsnių PDF kopijas siųsti el. paštu VU Mokslo, inovacijų ir doktorantūros skyriaus mokslo specialistei Simonai Kildienei el. p. arba atnešti į MF 133 kab. (8.30 –16.30 val.) iki 2020 m. vasario 10 d.

Konkurso dalyviai vertinami pagal SOPHIE AMBROZA fondo nuostatus. Premijos bus teikiamos per Kovo 11-osios iškilmes. Apie stipendijų teikimo datą pranešime paaiškėjus konkurso rezultatams.

Sophie Ambroza fondas
2020 01 08

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos