Sidebar

Naujienos

ASM LT

Kviečiame dalyvauti Vilniaus Universiteto Medicinos fakulteto kartu su Lietuvos žmogaus genetikos draugija organizuojamoje tarptautinėje nuotolinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje „Ateities sporto mokslas 2022: fizinių ir psichosocialinių aspektų aktualijos".

Konferencijos data: 2022 balandžio 1 d.

Konferencijos tikslas – sukurti naują sporto mokslininkų ir praktikų bendradarbiavimo tinklą, pristatyti sveikatos, sporto specialistams ir akademinei bendruomenei biomedicinos ir sporto mokslų aktualijas bei iššūkius sporto praktikoje ir medicinoje.

Renginio aktualumas ir reikšmingumas:

Konferencija suteiks galimybę sporto mokslininkams ir gydytojams, sporto specialistams ir fizinio ugdymo mokytojams apibendrinti mokslo (biomedicinos, sporto mokslo, reabilitacijos, psichologijos, fizinio ugdymo ir kitų mokslo sričių) pasiekimus bei problemas; sukurti naują sveikatos ir sporto mokslininkų bei praktikų bendradarbiavimo tinklą. Renginio metu bus aptarta: svarbiausios sporto mokslo teorijos ir perspektyvos bei moksliniais tyrimais pagrįsta sporto praktika ir medicina; naujausi biomedicinos, reabilitacijos, psichologijos, fizinio ugdymo ir kitų susijusių mokslo sričių pasiekimai sporto kontekste ir jų taikymo galimybės fizinio ugdymo procese, sporto praktikoje ir medicinoje. Bus atkreiptas dėmesys į visuomenės sveikatinimą, psichosocialinius veiksnius, sportuojančiųjų treniruočių ir mitybos ypatumus, traumų prevenciją, sveikatos tyrimų ir fizinių būklių diagnostikos naujovių taikymą visuomenėje, į žmonių su negalia sportavimo galimybes, veteranų sporto populiarinimą. Renginys įgalins Lietuvos mokslo institucijų tarpdisciplininį ir tarptautinį bendradarbiavimą. Konferencijoje dalyvaus geriausi srities specialistai, patyrę medikai, ugdytojai ir mokslininkai, studentai bei kiti konferencijos dalyviai, atliekantys tyrimus sporto mokslo, sporto medicinos ir reabilitacijos srityje. Renginys naudingas partnerių paieškai, dėl potencialių ateities bendradarbiavimo galimybių, naujų tyrimų idėjų vystymo.

Konferencija skirta: sporto medicinos gydytojams ir kitiems sporto medicinos specialistams; fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams; laboratorinės medicinos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, vaikų ligų gydytojams, šeimos medicinos gydytojams, gydytojams dietologams; visuomenės sveikatos ir slaugos specialistams, bendrosios praktikos slaugytojams; medicinos biologams, genetikams ir psichologams; sporto treneriams, fizinio ugdymo mokytojams, akademinei bendruomenei (mokslininkams ir studentams).

Konferencijos dalyviams bus išduodami 7 val. trukmės universiteto kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

REGISTRACIJA: nuo 2022 m. sausio 3 d. iki 2022 m kovo 31 d.

Konferencijos programą bei visą reikiamą infomaciją pranešėjams ir dalyviams rasite ČIA.

 

Fakultetas

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos Sutinku