Linos Basel-Salmon paskaita. Genetinis pasas kiekvienam: naudingas ar žalingas?

73458812 827415784382828 8246038317250904064 n 1

Š. m. lapkričio 18 d. 10 val. kviečiame į Rabino Medicinos Centro (Izraelis) profesorės dr. Linos Bazel-Salmon atvirą paskaitą "Genetinis pasas kiekvienam: naudingas ar žalingas?".

Paskaita vyks Vilniaus universiteto Mažojoje Auloje (Centriniai rūmai, Universiteto g. 3, Vilnius).

Ar tikslinga perskaityti kiekvieno žmogaus genetinį kodą ir susikurti genetinį pasą? Kokią naudą gausime nustatę mūsų DNR seką? Ar genetinio kodo iššifravimas vaikystėje ar vaisiaus periodu padeda išvengti ligų? Jei taip – kokių ir kaip tai padaryti? Kokiame amžiuje galime panaudoti iš genetinio paso gautą informaciją? Ar ši informacija gali atnešti ne tik naudos bet ir žalos? Ar genetinės ligos yra gydomos? Ar yra etiška perskaityti vaisiaus arba vaiko genetinį kodą? Atsakymus į šiuos ir kitus klausimus sužinosite paskaitos metu.

Kontaktinis asmuo:

Lina Kocienė, tel.: +370 686 12017