Kandidatų eiti Vilniaus universiteto Rektoriaus pareigas prisistatymas

2020 m. sausio 14 d. 15 val. VU Medicinos fakulteto 144 auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius) vyks kandidatų eiti Vilniaus universiteto Rektoriaus pareigas prisistatymas.

Dėl šių pareigų varžysis 6 jau anksčiau pristatyti kandidatai:

• Prof. Jūras Banys, Lietuvos mokslų akademijos prezidentas
  • Prof. Tomas Davulis, VU Teisės fakulteto dekanas
  • Prof. Eimutis Juzeliūnas, Fizinių ir technologijos mokslų centro vyriausiasis mokslo darbuotojas, Elektrocheminės medžiagotyros skyriaus vadovas
  • Prof. Rimvydas Petrauskas, VU Istorijos fakulteto dekanas
  • Prof. Ramūnas Stepanauskas, „Bigelow“ vandenynų mokslo laboratorijos vienos ląstelės genomikos centro direktorius (Meino valstija, JAV), vyresnysis mokslininkas
  • Prof. Artūras Žukauskas, dabartinis VU rektorius

Visų kandidatų sąrašas ir dokumentai paskelbti VU tinklalapyje – specialioje skiltyje „Rektoriaus rinkimai“.

Vilniaus universiteto (VU) rektorius – tai vienasmenis universiteto valdymo organas ir universiteto vadovas, kuris kartu su Taryba ir Senatu rūpinasi VU autonomijos ir VU bendruomenės savivaldos užtikrinimu bei VU veiklos kokybe. VU rektorių penkerių metų kadencijai slaptu balsavimu rinks VU Taryba. Būsimas rektorius pareigas turi pradėti eiti 2020 m. balandžio 1 d.