Lietuvos valstybės atkūrimo dienos minėjimas

Gerbiami MF bendruomenės nariai,

informuojame, kad vasario 16 d. 10 val. vyks kasmetinis ir  tradicinis Medicinos fakulteto bendruomenės susitikimas prie dr. Jono Basanavičiaus paminklo, Rasų kapinėse (Rasų g. 32, Vilnius ).

Dekanas prof. Algirdas Utkus maloniai kviečia visus bendruomenės narius susirinkti, susitikti ir kartu paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną !

Šiemet mūsų tradiciją pagerbs naujai išrinktas Vilniaus universiteto Rektorius – prof. Rimvydas Petrauskas. Susitikimą praskaidrins Dainos mylėtojų klubo mišrus choras "Alumni Vilnensis", ištrauką iš V. Krėvės raštų skaitys prof. Eugenijus Lesinskas. Susirinkusiųjų lūpose gyvai suskambės Lietuvos Tautinė giesmė!

Pradėkime šia brangią ir svarbią visai Lietuvai dieną kartu! Pakvieskime prisijungti kolegas, senjorus ir artimuosius.

Kontaktinis asmuo:
Lina Kocienė, tel.: +370 686 12017