VU Medicinos fakulteto diplomų teikimo iškilmės

Diplomų teikimas vyks VU Centrinių rūmų ansamblio kieme, prie Šv. Jonų bažnyčios (Šv. Jono g. 12, Vilnius). VU Medicinos fakulteto diplomai bus teikiami keturių atskirų ceremonijų metu:

• Pirmas srautas: 2020 m. birželio 22 d. 10.00 val. vientisųjų Medicinos ir Odontologijos SP absolventams, studijavusiems lietuvių kalba;
  • Antras srautas: 2020 m. birželio 22 d. 12.00 val. bakalauro (Ergoterapijos, Kineziterapijos, Visuomenės sveikatos) ir magistro (Medicinos biologijos, Medicinos genetikos, Muzikos terapijos, Reabilitacijos, Visuomenės sveikatos) SP absolventams;
  • Trečias srautas: 2020 m. birželio 22 d. 14.00 val. vientisųjų Farmacijos ir Sistemų biologijos magistro SP absolventams;
  • Ketvirtas srautas: 2020m. birželio 22 d. 16.00 val. vientisųjų Medicinos ir Odontologijos SP absolventams, studijavusiems anglų kalba.

Atsižvelgiant į renginio pobūdį, kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga. Diplomų įteikimo ceremonijai vadovaus Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algirdas Utkus. Dekanas ceremonijos metu vilkės togą (tradicijos rengtis mantijas studentams Medicinos fakultete nėra).

ABSOLVENTŲ IR SVEČIŲ DĖMESIUI!

• Siekiant saugumo ir išlaikant programų vientisumą, Medicinos fakulteto diplomų įteikimai suskirstyti į keturis srautus, taip siekiant riboti žmonių, dalyvausiančių renginyje, kiekį.
  • Kiekvienas Pirmo ir Antro srauto absolventas gali atsivesti ne daugiau kaip du artimuosius. Kūdikiai ir vaikai taip pat skaičiuojami kaip artimieji. Iš anksto registruoti artimųjų nereikia.
  • Kiekvienas Trečio ir Ketvirto srauto absolventas gali atsivesti iki 6 lydinčiųjų asmenų. Kūdikiai ir vaikai taip pat skaičiuojami kaip artimieji. Artimieji į renginio teritoriją gali patekti tik lydimi absolvento.
  • Į renginį bus galima įeiti TIK pro vartus, iš Šv. Jonų g. pusės, kiti įėjimai bus uždaryti, prie jų budės apsaugos darbuotojai.
  • Iš renginio išeiti bus galima TIK pro Vilniaus universiteto Sarbievijaus kiemą.
  • Absolventams ir renginio svečiams leidžiama savarankiškai apsispręsti dėl veido kaukių, veido skydelių ar kitų apsaugos priemonių dėvėjimo. Dezinfekcinio skysčio bus prie įėjimo.
  • Prie įėjimo ir prie išėjimo dirbantys apsaugos darbuotojai ir savanoriai turės teisę paprašyti pasimatuoti temperatūrą, jeigu jiems kils įtarimų dėl asmens sveikatos.
  • Renginys vyks atviroje erdvėje, todėl rekomenduojame pasirūpinti atitinkama apranga, apsauga nuo saulės ar skėčiais nuo lietaus.
  • Vilniaus universiteto Didžiajame kieme numatyta 400 sėdimų vietų. Jeigu žmonių bus daugiau, jų prašysime ceremoniją stebėti stovint.
  • Į diplomų įteikimo šventę kviečiame atvykti ne anksčiau kaip 30 min. iki ceremonijos pradžios. Prašome neatvykti į diplomų įteikimo šventę per anksti, nes kol vyks vieni įteikimai, apsauga neįleis į Vilniaus universiteto Didįjį kiemą kito įteikimų dalyvių.
  • Ceremonija prasideda tiksliai nurodytu laiku, kai įnešama Medicinos fakulteto vėliava.
  • Kiekvienos ceremonijos metu, pirmiausia bus įteikiami Magna cum Laude ir Cum Laude diplomai. Kitų diplomų teikimas vyks abėcėlės tvarka.
  • Visa diplomų teikimo tvarka bus pristatyta ceremonijos pradžioje.
  • Visos ceremonijos metu prašome išjungti mobiliųjų telefonų garsą. Absolventams maloniai primename, kad artimųjų sveikinimus galėsite priimti pasibaigus ceremonijai.
  • Renginį numatoma transliuoti gyvai Vilniaus universiteto / VU Medicinos fakulteto Facebook paskyrose.
  • Absolventai, laiku neatsiskaitę su Vilniaus universitetu ir nepasirašę už diplomą bei diplomo priedėlį Diplomų registracijos žurnale, negalės gauti diplomo diplomų įteikimo metu.

19956223 1614388735278739 214843496337910019 o