Vaidos Baltrūnienės disertacijos gynimas

Š.m. liepos 2 d. 13.00 val. VAIDA BALTRŪNIENĖ gins mokslo disertaciją „Adiponektino reikšmė širdies nepakankamumo dėl neišeminės kardiomiopatijos progresavimui” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Renginio vieta: VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (M. K. Čiurlionio g. 21/27, LT-03101 Vilnius)

Disertacija rengta 2015–2019 metais Vilniaus universitete.

Moksliniai tyrimai buvo finansuojami Lietuvos mokslų tarybos lėšomis (stipendijos Nr. MIP-086/2012 and MIP-011/2014) ir Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis pagal projektus EU-FP7 ir SarcoSi (sutarties Nr. 291834).

Mokslinė vadovė – prof. dr. Virginija Grabauskienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina − M 001).

Mokslinė konsultantė – prof. dr. Daiva Bironaitė (Inovatyvios medicinos institutas, gamtos mokslai, biochemija − N 004).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Janina Tutkuvienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Jelena Čelutkienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • dr. Algirdas Grevys (Oslo universitetas, gamtos mokslai, biochemija – N 004),
  • prof. dr. Aušra Kavoliūnienė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Aurelija Žvirblienė (Vilniaus universitetas, gamtos mokslai, biochemija -–N 004).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius