Sidebar

Konferencija: Ateities sporto mokslas: Moksliniais įrodymais pagrįsta sporto praktika ir medicina

Konferencijos data: 2020 m lapkričio 27 d., Vilnius

Nuotolinis prisijungimas nuo 9:15 val.  Konferencija nuo 9:30 iki 16:30 val.

Registracija: https://www.subscribepage.com/sportomokslas

SVARBU! Registracija vyks iki 2020-11-20. Konferencijos dalyvių skaičius ribotas.

Konferencijos programa

Konferencijos tikslas: pristatyti Lietuvos sveikatos ir sporto specialistams bei akademinei bendruomenei biomedicinos ir sporto mokslų aktualijas bei iššūkius sporto praktikoje ir medicinoje.

Renginio aktualumas ir reikšmingumas: Konferencija prisidės prie Lietuvos sporto mokslo ir biomedicinos plėtros, suteiks galimybę mokslininkams, gydytojams, sporto specialistams ir fizinio ugdymo mokytojams apibendrinti sporto mokslo ir praktikos pasiekimus bei problemas. Renginio metu bus aptarta: svarbiausios sporto mokslo teorijos ir perspektyvos bei moksliniais tyrimais pagrįsta sporto praktika ir medicina; naujausi biomedicinos, reabilitacijos, psichologijos, fizinio ugdymo ir kitų susijusių mokslo sričių pasiekimai sporto kontekste ir jų taikymo galimybės fizinio ugdymo procese, sporto praktikoje ir medicinoje. Bus atkreiptas dėmesys į visuomenės sveikatinimą, sportuojančiųjų mitybos planą, traumų prevenciją, sveikatos tyrimų ir fizinių būklių diagnostikos naujovių taikymą visuomenėje, į žmonių su negalia sportavimo galimybes, veteranų sporto populiarinimą.

Renginys įgalins Lietuvos mokslo institucijų tarpdisciplininį bendradarbiavimą ir suformuos prielaidas įsijungti į tarptautinius tinklus. Konferencijoje dalyvaus geriausi srities specialistai, patyrę medikai, ugdytojai ir mokslininkai, studentai bei kiti konferencijos dalyviai, atliekantys tyrimus sporto mokslo ir sporto medicinos srityje. Renginys naudingas mokslinių partnerių paieškai, dėl potencialių ateities mokslinio bendradarbiavimo galimybių, naujų tyrimų idėjų vystymo.

Renginyje dalyvaus Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) žurnalo „Olimpinė panorama“ žurnalistai, kurie viešins konferencijos eigą žiniasklaidoje ir leidinyje „Olimpinė panorama“.

Konferencijos pranešimų tezės publikuotos žurnale „SPORTO MOKSLAS“ (ISSN 1392-1401/ ISSN 2424-3949) (spausti čia).

Konferencija skirta: sporto medicinos gydytojams ir kitiems sporto medicinos specialistams; fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojams, kineziterapeutams, ergoterapeutams; laboratorinės medicinos gydytojams, vidaus ligų gydytojams, vaikų ligų gydytojams, šeimos medicinos gydytojams, gydytojams dietologams; visuomenės sveikatos ir slaugos specialistams, bendrosios praktikos slaugytojams; medicinos biologams, genetikams ir psichologams; treneriams, fizinio ugdymo mokytojams, akademinei bendruomenei (mokslininkams ir studentams).

Konferencijos dalyviams bus išduodami 6 val. trukmės universiteto kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registracijos mokestis yra 10 EUR (pranešėjams, gydytojams rezidentams ir studentams – nemokamai).

Registracijos mokestį pervesti: Lietuvos žmogaus genetikos draugijos (LŽGD) sąskaita LT51 7044 0600 0114 8630, Įmonės kodas: 190774719, AB SEB  bankas, Banko kodas: 704400. Mokėjimo paskirtį nurodyti: „Konferencijai ATEITIES SPORTO MOKSLAS“.

Mokslinis–organizacinis komitetas:

Prof. dr. A. Utkus (VU MF Dekanas) – konferencijos pirmininkas
Doc. dr. V. Ginevičienė, VU – konferencijos koordinatorė

Nariai:

Prof. dr. R. Dadelienė, VU
Prof. dr. K. Milašius, VDU
Doc. dr. E. Pranckevičienė, VU
Prof. dr. A. Jakaitienė
Dr. I. Domarkienė, VU
Doc. dr. A. Lisinskienė, VDU
Gyd. E. Švedas, LSMC
Doc. dr. L. Samsonienė, VU
L. Tubelis, LSC
J. Kesienė, VU
V. Strukčinskaitė, VU
K. Venckutė, VU
G. Mikulėnaitė, VU

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos