Webinaras: Literature review methods (Literatūros apžvalgos metodai)

Š. m. rugsėjo 25 d. 10:00-12:00 val. MF bendruomenės narius maloniai kviečiame dalyvauti virtualiame webinare ir pagilinti žinias apie „Literatūros apžvalgos metodus“ ("Literature review methods") bei užduoti  rūpimus klausimus pranešėjai.

Pranešėja - Doc. dr. Evanthia Sakellari – MF Sveikatos mokslų instituto docentė.
Seminaras vyks anglų kalba.

Apie pranešeją:

Evanthia Sakellari has a rich teaching experience in undergraduate and postgraduate programs. Her field is in public and community health with extensive research experience nationally and internationally which has led to a number of publications in peer reviewed journals. She has been working closely with the Greek Ministry of Health in developing new approaches in the provision of primary health care and in the development of health education in schools.

Seminaras bus įrašomas.

Gerbiant pranešėją, susitikimo metu mikrofonus prašome laikyti išjungtus/nutildytus.

Prisijungimo nuoroda: https://bit.ly/2GBUUJf

Kontaktinis asmuo: Veronika Bičiūšienė, tel. 239 8758