Š. m. spalio 2 d. 14 val. vyks Evelinos Siavrienės mokslo disertacijos „Koduojančios ir nekoduojančios genomo sekos variantų bei kopijų skaičiaus pokyčių molekulinis ir funkcinis vertinimas” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti gynimas.

Disertacija rengta 2016–2020 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Biomedicinos mokslų instituto Žmogaus ir medicininės genetikos katedroje.

Vieta - Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Raudonojoje auditorijoje (Santariškių g. 2, LT-08661, Vilnius)

Mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Vaidutis Kučinskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinė konsultantė – doc. dr. Eglė Preikšaitienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• dr. Loreta Cimbalistienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Vytautas Kasiulevičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Arvydas Kaminskas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Janis Klovinš (Latvijos biomedicininių tyrimų ir studijų centras; gamtos mokslai, biologija – N 010);
  • habil. dr. Limas Kupčinskas (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti čia.