Sidebar

Tarptautinis kongresas: Smegenys, širdis ir inkstai (International Congress „Brain, Heart and Kidney“)

Kviečiame dalyvauti tarptautiniame kongrese SMEGENYS, ŠIRDIS IR INKSTAI (ang. International Congress „Brain, Heart and Kidney“), kuris vyks 2020 m. spalio 22–24 d., Radisson Blu Hotel Lietuva viešbutyje (Konstitucijos pr. 20, Vilnius). Renginį organizuoja Vilniaus universitetas, Lietuvos neurologų asociacija, Lietuvos širdies asociacija, Lietuvos vaikų nefrologų draugija, Lietuvos insktų fondas, Lietuvos epileptologų draugija, Lietuvos mokslų akademija bei tarptautinė medikų bendruomenė su prof. Amosu D. Korczynu (Amos D. Korczyn) priešakyje.

Šio kongreso iniciatyva unikali tuo, kad pirmą kartą kelių skirtingų medicininių sričių – neurologijos, kardiologijos, nefrologijos, pediatrijos – atstovai iš Lietuvos ir kitų užsienio šalių susijungs į bendrą renginį, kuriame kartu aptars retų ir daugiasisteminių ligų ypatumus iš savo požiūrio taško. Kongrese bus aptariami visi šių ligų aspektai – atsiradimo priežastys, įvairialypiai klinikiniai pasireiškimai, modernios diagnostikos galimybės, integruotas požiūris į gydymą. Atsižvelgiant į epidemiologinę sitaciją Lietuvoje kongresas vyks hibridiniu būdu: ir gyvai, ir virtualiai.

Daugiau informacijos rasite čia: www.bhk2020.com

 

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos