MF Tarybos posėdis

Vasario 23 d. 13 val. planuojamas MF tarybos posėdis per “Microsoft Teams” platformą.
Prisijungimo nuoroda: https://bit.ly/3qqo2VO

Darbotvarkėje numatyti klausimai:

1.  Dėl Studijų veiklų planavimo, organizavimo ir vykdymo Vilniaus universiteto Medicinos fakultete 2020-2021 m. m. pavasario semestre tvarkos. (pranešėja – studijų prodekanė prof. Vaiva Hendrixson)
  2. Dėl reikalavimų stojantiesiems į Medicinos ir Odontologijos studijų programas (anglų kalba) patvirtinimo.  (pranešėja – studijų prodekanė prof. Vaiva Hendrixson)
  3. Dėl Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto tarybos 2020 m. gruodžio 15 d. nutarimo Nr. (1.2) 150000-TP-16-1 “Dėl rezidentūros studijas reglamentuojančių taisyklių COVID-19 pandemijos laikotarpiu papildymo” pakeitimo. (pranešėjas – podiplominių studijų prodekanas prof. Vytautas Kasiulevičius)
  4. Dėl reikšmingiausių 2020 metų mokslo pasiekimų teikimo Vilniaus universiteto mokslininkų skatinimo už reikšmingus mokslo pasiekimus atrankos konkursui. (pranešėja – Mokslo, inovacijų ir doktorantūros skyriaus vadovė Laura Sabaliauskienė)
  5.  Dėl pirmosios pakopos studijų programos “Slauga” baigiamojo darbo rengimo metodinių rekomendacijų tvirtinimo. (pristato MF tarybos pirmininkas/pirmininko pavaduotojas)
  6.  Dėl burnos ligų profilaktikos metodikų tvirtinimo. (pristato MF tarybos pirmininkas/pirmininko pavaduotojas)
  7. Dėl Medicinos biologijos magistrantūros studijų programos komiteto sudėties pakeitimo. (pristato MF tarybos pirmininkas/pirmininko pavaduotojas)