TechHub Demo Day renginys

146157355 4181310275234244 8318072237324472901 o 2

Vasario 18 d. 16 val. kviečiame dalyvauti virtualiame TechHub renginyje – DEMO DAY 🎤Šio renginio metu TechHub pre-akceleratoriaus pirmąjį ciklą baigę startuoliai pitch'ins savo idėjas investuotojams, o geriausiai pasirodę 5 startuoliai gaus vertingus prizus - galimybę dalyvauti pasirinktuose akceleratoriuose užsienyje bei susitikimuose, komandiruotėse ES!

Renginys FB: TechHub Demo Day

Renginys LinkedIn: Techub Demo Day

Dalyvių laukia:

• Pažangiausių pre-akceleratoriaus startuolių pitch‘ai
  • Lietuvos ir užsienio šalių investuotojų vertinimai ir įžvalgos apie tai, kas svarbu priimant investavimo sprendimus
  • Virtuali muzikinė interakcija su Jurgiu Didžiuliu 🎶
  • Geriausių pre-akceleratoriaus startuolių apdovanojimai

Komisiją sudarys Lietuvos ir Izraelio investuotojai 📈📉:

• Guy Zbarsky, Sobra Capital
  • Tal Gilor, Labs/08
  • Andra Bagdonaitė, SWG LT
  • Gytenis Galkis, 70 Ventures
  • Justinas Noreika, VU Fondas

Demo Day moderuos akceleratorių ekspertas iš Izraelio Tal Catran. Renginys vyks anglų kalba.

Demo day taps ir II-ojo TechHub pre-akceleratoriaus ciklo atidarymu. TechHub mentoriai jau atrinko 25 naujas komandas, kurios pradės pre-akceleratoriaus veiklas vasario 22 d.!

programa 1