Kur dėti anglų kalbą: vertėjas ar mokytojas?

Labas! Aš Neda. Prieš dešimt metų baigiau anglų filologiją. Svajojau tapti vertėja. Svajonė išsipildė, tačiau šiandien dirbu su vaikais – esu anglų kalbos mokytoja.

Ką reiškia pakeisti profesiją? Kiek bakalauro studijos nulemia, ką veiksi gyvenime? Kas iš tikro darbą daro svajonių darbu? Kviečiu pasikalbėti apie vingiuotą profesinių svajonių kelią. Apie vertėjo ir mokytojo specialybę. Apie ryžtą keistis ir ieškoti mylimo darbo.

Renginio vieta Teams platforma (kvietimą prisijungti išsiųsime Tavo nurodytu el. paštu, dieną prieš renginį).

Renginio data: Vasario 19 d.

Pradžia: 14.00
Pabaiga: 15.00

Renginio registracija: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=ghrFgo1UykO8-b9LfrHQEn-IrKl0MHxInz5Xz12UYQBUOTJQVFI1ODRFQkFTV1VINEFOMEhCWkNRQS4u

Pasimatuok mentorystę dalyvaudamas “Pasitikėk patirtimi” ciklo paskaitose ir diskusijose!

Dalytis savo patirtimi ir kalbėti apie sėkmingai įveiktus iššūkius ir padarytas klaidas – naudinga ir išties reikalinga. Todėl kviečiame dalyvauti ciklo paskaitose ir pilnomis saujomis semti mentorių išmintį ir patarimus, kurie suteiks drąsos ir įkvėpimo ieškoti savo profesinio kelio.

Paskaitų ciklą organizuoja: Studentų paslaugų ir karjeros skyrius.
Daugiau apie Mentorystės veiklą Vilniaus universitete: www.vu.lt/mentoryste.
Kontaktai: Inga Dundulytė, tel. +370 5 236 6010, .

kur deti anglu kalba