Konferencija: Retos paveldimos metabolinės ligos kardiologijoje

Balandžio 20 d. kviečiame į nemokamą nuotolinę mokslinę konferenciją “Retos paveldimos metabolinės ligos kardiologijoje“, vyksiančią  nuo 15 val.  per ZOOM platformą.

Programa ir tiesioginė  registracija Lietuvos širdies asociacijos tinklalapyje.

Konferencija nemokama.

Jei užsiregistravote, tačiau negalėsite dalyvauti, maloniai prašome mus informuoti el. paštu:

Užsiregistravusiems   dalyviams  prisijungimo nuoroda  prieš konferenciją  bus  atsiųsta dalyvio registracijoje nurodytu el. paštu. Konferencijos dalyvio 2 val. Vilniaus universiteto  pažymėjimas  dalyviui  bus išsiųstas dalyvio registracijoje nurodytu el. paštu.

Labai svarbu registruojantis kuo tiksliau suvesti savo duomenis: vardą, pavardę, el. paštą ir kt.