Kviečiame į 2021 metų studentų mokslinę konferenciją, registracija prasidėjo

Lietuvos mokslo taryba kviečia registruotis į „Studentų mokslinę konferenciją 2021“ – tradiciniu tapusį renginį, kuriame studentai pristato mokslinius pranešimus ir atliktus mokslinius tyrimus.

Renginyje maloniai kviečiame dalyvauti ir studentų tyrimų vadovus.

Konferencija vyks š. m. gegužės 11 dieną. Renginio pradžia – 8 val.

Šiais metais renginys vyks nuotoliniu būdu. Renginio dalyviai bus suskirstyti į atskiras sekcijas pagal mokslo kryptis. Vienam pranešimui skiriama 10 minučių, klausimams po jo – 5 minutės.

Būtina visų dalyvių – pranešėjų ir klausytojų – išankstinė registracija! Maloniai prašome registruotis iki gegužės 6 d., kad būtumėte tikri, jog gausite prisijungimo prie renginio informaciją. Registracija vykdoma Lietuvos mokslo tarybos tinklapyje.

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Kontaktai pasiteirauti:
Jolanta Petrauskaitė, +370 604 53 567,