Seminaras mokslinės kompetencijos ugdymo klausimais: Paraiška mokslo dotacijai: kaip priversti skeptiką šypsotis

Kviečiame birželio 3 d. 15 val. dalyvauti seminare mokslinės kompetencijos ugdymo klausimais „Paraiška mokslo dotacijai: kaip priversti skeptiką šypsotis“.

Seminaras planuojamas nuotoliniu būdu. Paskaitą skaitys ir diskusijas moderuos dr. Jonas Bunikis – Europos mokslo tarybos vykdančiosios Agentūros Mokslo programų administratorius (EK, Briuselis).

Dalyvių registracija vyks iki 2021 m. gegužės 24 d. ( ). Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta nuoroda prisijungti MS Teams kanale.