Konferencija:Psichoaktyvių medžiagų vartojimo pasekmės ir pagalbos galimybės vaikų ir paauglių amžiuje

Kviečiame birželio 3 d. dalyvauti jungtinėje LVPPD, VU MF KMI ir LSMU MA MF nuotolinėje mokslinėje praktinėje konferencijoje "Psichoaktyvių medžiagų vartojimo pasekmės ir pagalbos galimybės vaikų ir paauglių amžiuje".

Konferencija skirta gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, šeimos gydytojams, vaikų ligų gydytojams, gydytojams psichiatrams, gydytojams neurologams LVPPD nariams konferencija yra nemokama.

Ne draugijos nariams konferencijos mokestis 20 eurų, rezidentams 10 eurų.

Konferencijos dalyviams bus išduodami elektroniniai 5 valandų kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai.

Konferencija vyks nuotoliniu būdu per Zoom platformą.

Registracija į konferenciją: https://forms.gle/tPNL5jdTn1Fe6iQP6