2021 m. birželio 17 d. 12.00 val. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų penktojoje (B325B) auditorijoje (Santariškių g. 2, LT-08406 Vilnius) AISTĖ KIELAITĖ-GULLA gins mokslo disertaciją „Karščio sukeltas baltymas: ūminio pankreatito patogenezės veiksnys ir potencialus gydymo taikinys” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2017– 2021 Vilniaus universitete.

Mokslinis vadovas – prof. habil. dr. Kęstutis Strupas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Janina Tutkuvienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Arvydas Laurinavičius (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Tomas Poškus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Thilo Hackert (Heidelbergo universitetas, Vokietija; medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Sohei Satoi (Kansai medicinos universitetas, Osaka, Japonija; medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertaciją galima peržiūrėti Vilniaus universiteto bibliotekoje ir VU interneto svetainėje adresu: https://www.vu.lt/naujienos/ivykiu-kalendorius