Naujausi įvykiai

Kviečiame į birželio 2 d. vyksiančią nuotolinę mokslinę praktinę konferenciją „Vaikų onkohematologija pirminei sveikatos priežiūros grandžiai II ciklo konferencija”.

Nuotolinė konferencija skirta: Konferencija skirta šeimos gydytojams, vaikų ligų gydytojams, gydytojams neonatologams, gydytojams vaikų endokrinologams, gydytojams vaikų gastroenterologams, gydytojams vaikų onkohematologams, vaikų intensyviosios terapijos gydytojams, gydytojams vaikų kardiologams, gydytojams vaikų nefrologams, gydytojams vaikų neurologams, gydytojams vaikų pulmonologams, vaikų infekcinių ligų gydytojams, gydytojams vaikų reumatologams, gydytojams vaikų ir paauglių psichiatrams, gydytojams vaikų alergologams, gydytojams vaikų chirurgams.

Konferencijos dalyviams bus išduodi 2 val. kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai

Kontaktinis asmuo Violeta Vitė, el.p. violeta@creativa