Sidebar

Rezidentūros baigimo šventė

Mieli 2021 m. Medicinos fakulteto rezidentūros studijų absolventai,

Jau netrukus Jūsų statusas pasikeis iš Vilniaus universiteto rezidento / rezidentės į Vilniaus universiteto Alumno! Kviečiame nenutraukti ryšių su Alma Mater ir registruotis alumnų platformoje: https://alumni.vu.lt/

Su džiaugsmu kviečiame visus baigiamųjų metų rezidentus ir rezidentes į, pirmą kartą Vilniaus universiteto istorijoje rengiamą, rezidentūros baigimo šventę! Turėsime puikią progą ir galimybę pamatyti vieni kitus, dalintis šypsenomis, pasidžiaugti bendryste.

Rezidentūros pažymėjimų teikimas vyks 2021 m. birželio 28 d. 17.00 val. Vilniaus universiteto Didžiajame kieme  (VU Centrinių rūmų ansamblis, Universiteto g. 3, Vilnius). Kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga. Dalyvauti kviečiami ir Jūsų artimieji.

Svečių skaičius neribojamas, bet maloniai prašome, kad visi dalyvaujantieji, vyresni nei 16 metų asmenys turėtų Galimybių pasus. Norime ne tik surengti gražią šventę, bet ir apsaugoti visus jos dalyvius nuo nepageidaujamų pasekmių.

VU Didžiajame kieme šventei bus paruošta 400 kėdžių. Ceremonijos dalyviai gali rinktis likus 30 min. iki ceremonijos pradžios. Ceremonija prasidės tiksliai nurodytu laiku, įnešant Medicinos fakulteto vėliavą. Šventei vadovaus Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algirdas Utkus, pažymėjimus teiks Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas. 

Pasirašymas už pažymėjimus vyks šventės metu.

Iki pasimatymo Vilniaus universiteto Didžiajame kieme!

Siekdami užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę, Universiteto tinklalapiuose naudojame slapukus. Tęsdami naršymą jūs sutinkate su Vilniaus universiteto slapukų politika. Daugiau informacijos