Naujausi įvykiai

Mieli 2022 m. Medicinos fakulteto rezidentūros studijų absolventai,

Su džiaugsmu kviečiame visus baigiamųjų metų rezidentus ir rezidentes į, antrą kartą Vilniaus universiteto istorijoje rengiamą, rezidentūros baigimo šventę! Turėsime puikią progą ir galimybę pamatyti vieni kitus, dalintis šypsenomis, pasidžiaugti bendryste.

Rezidentūros pažymėjimų teikimas vyks 2022 m. birželio 27 d. 17.00 val. šv. Jonų bažnyčioje  (VU Centrinių rūmų ansamblis, Universiteto g. 3, Vilnius). Kviečiame atvykti pasipuošus dalykine-šventine apranga. Dalyvauti kviečiami ir Jūsų artimieji.

Svečių skaičius neribojamas, bet vėliau atėjusiems gali tekti ceremoniją stebėti stovint.

Ceremonija prasidės tiksliai nurodytu laiku, įnešant Medicinos fakulteto vėliavą. Šventei vadovaus Medicinos fakulteto dekanas prof. dr. Algirdas Utkus, pažymėjimus teiks Vilniaus universiteto rektorius prof. Rimvydas Petrauskas.

Iki pasimatymo!