Konferencija: COVID-19 infekcija: iššūkiai, patirtys ir ateities perspektyva

2021 metų rugsėjo 2 dieną 10.00 val. Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos ir Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas pirmą kartą organizuoja hibridinę (nuotolinę ir „gyvą“) konferenciją, skirtą koronavirusinės infekcijos COVID-19 temai – „COVID-19 infekcija: iššūkiai, patirtys ir ateities perspektyva".

Ši konferencija skirta visų specialybių gydytojams ir medicinos psichologams, konferencijos valandos įskaitomos kaip akademinės valandos.

Kviečiame visus dalyvauti gyvai Santaros klinikų Didžiojoje auditorijoje (Santariškių g. 2) arba online per Teams programėlę.  Kviečiame nedelsti – registruokitės ir gaukite daug naudingos informacijos apie Santaros klinikose per visą COVID-19 pandemijos laikotarpį dirbusių gydytojų įžvalgas, mokslinio ir praktinio darbo rezultatus, rekomendacijas.

Registruotis į „COVID-19 infekcija: iššūkiai, patirtys ir ateities perspektyva" konferenciją galite paspaudę šią nuorodą.

Registracija į konferenciją vyks iki 2021 m. rugpjūčio 30 dienos. Pasiekus nustatytą užsiregistravusiųjų skaičių, registracija gali būti stabdoma ir anksčiau.

Dieną prieš konferenciją visiems užsiregistravusiems jų nurodytu el. paštu bus išsiųsta Teams prisijungimo nuoroda, todėl prašome taisyklingai įrašyti savo el. pašto adresą.

Konferencijos pažymėjimai dalyviams ir pranešėjams bus išsiunčiami el. paštu.

Kontaktinis asmuo: Toma Skardžiuvienė, +370 6000 2941, .

Esant sudėtingai epidemiologinei situacijai organizatoriai pasilieka teisę konferencijos sąlygas keisti.