Donatos Linkevičiūtės - Ulinskienės disertacijos gynimas

2021 m. rugsėjo 8 d. 10.00 val. VU Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (Čiurlionio g. 21/27, Vilnius) DONATA LINKEVIČIŪTĖ-ULINSKIENĖ gins mokslo disertaciją „Diabetas ir vėžys Lietuvoje: epidemiologinė situacija, šių ligų tarpusavio sąsajos ir jų svarba ligų klinikinei kontrolei ” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2016–2021 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakultete ir Nacionalinio vėžio instituto Vėžio epidemiologijos laboratorijoje. Mokslinius tyrimus rėmė Lietuvos mokslo taryba, suteikusi stipendiją už akademinius pasiekimus 2018–2019 metais.

Mokslinė vadovė – doc. dr. Giedrė Smailytė (Nacionalinis vėžio institutas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Jolanta Dadonienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • prof. dr. Dainius Characiejus (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Aušrelė Kesminienė (Pasaulinės sveikatos organizacijos tarptautinė vėžio tyrimų agentūra, Prancūzija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • dr. Ernestas Janulionis (Nacionalinis vėžio institutas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001);
  • doc. dr. Lina Radzevičienė (Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami nuoroda: https://bit.ly/3n0fdDA