Alfredo Vaitkaus disertacijos gynimas

2021 m. rugsėjo 15 d. 12.00 val. Vilniaus universiteto ligoninės Santaros klinikų Raudonojoje auditorijoje (Santariškių g. 2, LT-08406 Vilnius) ALFREDAS VAITKUS gins mokslo disertaciją „Kokybinio jutimų tyrimo reikšmė lėtinės juosmens ir kryžmens radikulopatijos su šakneliniu skausmu diagnostikai ir susijusiam lėtiniam skausmui gydyti transforaminaline epidurine steroidų injekcija” medicinos mokslo krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2015– 2020 Vilniaus universitete.

Mokslinė vadovė – prof. dr. Jūratė Šipylaitė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Mokslinis konsultantas – prof. dr. Gintaras Ferdinandas Kaubrys (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Vytautas Kasiulevičius – tarybos pirmininkas (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • doc. dr. Jūratė Dementavičienė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • prof. dr. Dalius Jatužis (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • dr. Evaldas Laurenčikas (Karolina universitetas, Švedija, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001),
  • dr. Renatas Tikuišis (Nacionalinis vėžio institutas, medicinos ir sveikatos mokslai, medicina – M 001).

Stebėti disertacijos gynimą galite nuotoliniu būdu pasinaudodami nuoroda: https://bit.ly/3hcVDAc