Studijų metų pradžios šventė RENOVATIO STUDIORUM

Gerbiama Medicinos fakulteto bendruomene,

džiaugiamės ir vėl galėdami Jus visus pakviesti į Vilniaus universiteto studijų metų pradžios šventę RENOVATIO STUDIORUM. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti renginiuose!

Programa:

9.30 val. – Vilniaus universiteto vėliavos pakėlimas Bibliotekos kieme.

14.45 val. – Vilniaus universiteto darbuotojų, studentų ir alumnų eisena į universiteto centrinius rūmus, Didįjį kiemą (Universiteto g. 3), nuo Lietuvos Respublikos Seimo rūmų.

15.30–16.30 val. – iškilminga studijų metų pradžios RENOVATIO STUDIORUM ceremonija universiteto Didžiajame kieme.

16:30 val. – šv. Mišios akademinei bendruomenei Vilniaus arkikatedroje bazilikoje (šv. Mišioms vadovaus Vilniaus arkivyskupas Gintaras Grušas).

19:00 val. – choro "Adoramus" koncertas Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje.

SVARBU: Maloniai kviečiame dalyvauti renginiuose su galimybių pasu!