Aušvydo Patašiaus disertacijos gynimas

2021 m. rugsėjo 30 dieną, 12.00 val. Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (Čiurlionio g. 21, Vilnius) AUŠVYDAS PATAŠIUS gins mokslo disertaciją „PSA tyrimu paremtos ankstyvos priešinės liaukos vėžio diagnostikos programos Lietuvoje tyrimas: vykdymo eiga ir efektyvumas“ visuomenės sveikatos krypties daktaro laipsniui gauti.

Disertacija rengta 2017–2021 metais Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto Visuomenės sveikatos katedroje ir Nacionaliniame vėžio institute.

Mokslinė vadovė – doc. dr. Giedrė Smailytė (Vilniaus universitetas Medicinos fakultetas Sveikatos mokslų institutas Visuomenės sveikatos katedra), (Nacionalinis vėžio institutas) medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004).

Disertacijos gynimo sudėtis:

• prof. dr. Jolanta Dadonienė – tarybos pirmininkė (Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata – M 004);
  • prof. dr. Vytautas Kasiulevičius – Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, (M 001)
  • dr. Aušrelė Žibutė Kesminienė-Suonio – Tarptautinė vėžio tyrimų agentūra, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata, (M 004)
  • prof. dr. Darijus Skaudickas – Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, (M 001)
  • prof. dr. Kęstutis Žagminas – Vilniaus universitetas, medicinos ir sveikatos mokslai, visuomenės sveikata, (M 004).