Nuotolinė mokslinė praktinė konferencija:Bronchinė astma ir sisteminiai gliukokordikoidai: kas naujo?

Vilniaus krašto alergologų ir klinikinių imunologų draugija kartu su Vilniaus Universiteto, Medicinos fakulteto, Klinikinės medicinos instituto, Krūtinės ligų, imunologijos ir alergologijos klinika kviečia į virtualią mokslinę – praktinę konferenciją "Bronchinė astma ir sisteminiai gliukokortikoidai: kas naujo?", kuri vyks rugsėjo 15 ir 16 dienomis.
Konferencija vyks nuotoliniu būdu ir skirta visų specialybių gydytojams.
Konferencijos dalyviams bus išduodami 3 val. trukmės universiteto kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.
Konferencija nemokama.