Vebinaras: Hibridinis mokymas universiteto auditorijoje

Šiame vebinare bus pristatyti pagrindiniai hibridinio mokymo aspektai, į kuriuos dėstytojai turi atkreipti dėmesį. Aptarsime kaip integruoti abejų grupių – auditorijoje esančius ir nuotoliniu būdu prisijungusius studentus, kokios veiklos bei metodai labiausiai tinka šiam mokymo būdui. Taip pat bus pristatyti gerosios praktikos pavyzdžiai bei skirtas laikas dalyvių diskusijai ir klausimams.

Lektorius – Leono universiteto (Ispanija) profesorius Robert O'Dowd.

Data ir laikas: rugsėjo 16 d. 15.00-16.30 val.

Vebinaras vyks anglų k. Zoom platformoje. Dalyvių skaičius ribotas.

Registracija: https://forms.office.com/r/pTCApqtwqL

Dėl papildomos informacijos, prašome kreiptis į VU Edukacinių kompetencijų centro mokymų vadybininkę Viktoriją Karmazą el.paštu