Registracija į „Hack4Vilnius 2021“ jau startavo!

Registracija į Vilniaus miesto hakatoną „Hack4Vilnius 2021“ jau startavo! Ketvirtą rudenį iš eilės kviečiame visus  pasiraitoti rankoves ir spręsti sostinės iššūkius, kad galėtumėme gyventi dar sveikesniame, išmanesniame ir švaresniame mieste!

„Hack4Vilnius“ – tai trijų dienų hakatonas, skirtas skatinti inovacijas Vilniaus mieste. Hakatono tikslas – generuoti idėjas, padedančias spręsti sostinės ir čia veikiančių verslų problemas, bei pasiūlyti alternatyvių ir inovatyvių jų sprendimo būdų. 2021 m. hakatono metu bus ieškoma sprendimų, kurie padėtų paversti Vilnių dar sveikesniu, švaresniu, išmanesniu ir darnų judumą užtikrinančiu miestu. „Hack4Vilnius“  – puiki proga panaudoti savo kūrybiškumą, žinias ir gebėjimus, praplėsti savo akiratį bei užmegzti daug naujų pažinčių!

Susitinkame 2021 m. spalio 15–17 d. Vilnius TECH, Saulėtekio slėnyje

Registruokis čia: https://bit.ly/3C1pROA