Nuotolinė tarptautinė mokslinė praktinė konferencija Baltijos šalių hematologų kongresas „Pasidalinimas patirtimi“

Kviečiame į rugsėjo 30- spalio 2 d. dieną vyksiančią nuotolinę tarptautinę mokslinę praktinę konferenciją, kuri yra Baltijos šalių hematologų kongreso „Pasidalinimas patirtimi“ dalis.

Konferencijos organizatoriai: Vilniaus universiteto medicinos fakulteto klinikinės medicinos instituto vidaus ligų, šeimos medicinos ir onkologijos klinika bei Lietuvos hematologų draugija.

Nuotolinė konferencija skirta: gydytojams hematologams, vaikų hematologams, patologams, laboratorinės medicinos gydytojams, medicinos biologams, medicinos genetikams, medicinos psichologams, bendrosios praktikos slaugytojams (visos kvalifikacijos).

Bus išduoti 19 val. akademinių valandų kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai.

Registracija vyksta: www.bch2021.lt