Tarptautinė mokslinė-praktinė hibridinė konferencija: Alergologijos naujienos 2021: diagnostikos ir gydymo ypatumai

Kviečiame į spalio 22 d. vyksiančią Tarptautinę mokslinę-praktinę hibridinę konferenciją "Alergologijos naujienos 2021: diagnostikos ir gydymo ypatumai".

Konferencija skirta gydytojams alergologams ir klinikiniams imunologams, vaikų alergologams, pulmonologams, vaikų pulmonologams,  vidaus ligų gydytojams, šeimos gydytojams, vaikų ligų gydytojams, visų specialybių gydytojams, bendros praktikos slaugytojams.

Išklausiusiesiems visus konferencijos pranešimus, suteikiamas 8 valandų kvalifikacijos kėlimo pažymėjimas. Prisijungti ir peržiūrėti medžiagą bus galima iki 11.22. Planuojama edukacinė socialinė programa diskusijų metu.

Planuojama hibridinė konferencija, laikantis tuo metu nustatytų higienos reikalavimų. Dalyvių skaičius salėje gali būti ribotas, todėl pirmenybė bus teikiama pirmiems užsiregistravusiems. Registruojantis iš anksto iki 2021.10.15 mokestis 10 EUR. Registracijos mokestis renginio dieną – 30 EUR (esant vietų, patvirtinsime iki konferencijos).

Registracija vykdoma internetu http://b.link/alergijos. iki 2021.10.15.

Prisijungimo kodas bus atsiųstas apmokėjusiems registracijos mokestį dieną prieš renginį.

LAAA nariams, sumokėjusiems metinį 5 eurų mokestį, ir lektoriams renginys nemokamas.

Pinigus pervesti į LAAA banko sąskaitą: Lietuvos alergijos ir astmos asociacija,  Gedimino pr. 3, LT-2600, Bankas: 73000 - "Swedbank" AB, a/s: LT257300010078568830. Ne PVM mokėtojas.

Organizacinio komiteto pirmininkė Lietuvos alergijos ir astmos asociacijos  prezidentė prof. Violeta Kvedarienė

Adresas kontaktams:

Tel. 861559861 LAAA sekretorė Ana Kozlovska