Nuotolinė tarptautinė mokslinė praktinė konferencija:Chirurginis transplantacijų simpoziumas - Vilnius 2021

Spalio 8 d. kviečiame į Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto klinikinės medicinos instituto gastroenterologijos, nefrourologijos ir chirurgijos klinikos, Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikų, bei Organų transplantacijos koordinavimo centro organizuojamą konferenciją "Chirurginis transplantacijų simpoziumas - Vilnius 2021".
Konferencija skirta: visų specialybių gydytojams (visos kvalifikacijos), bendrosios praktikos slaugytojams (visos kvalifikacijos).
Bus išduoti 4 val. tobulinimosi pažymėjimai.

.